+420 739 008 225 Menu

Náš tým

Přejeme si vytvořit tým spolupracovníků, kde se budou všichni cítit dobře. Naše vzájemná spolupráce, důvěra, respekt a ochota si pomáhat nám pomůže se stále zlepšovat, učit se nové věci a mít z naší práce radost.

Srdcem celého centra je Martina. Martina absolvovala magisterské studium fyzioterapie na Univerzitě Karlově v Praze v roce 2001. Je vděčná za to, že byla přímým studentem profesora Vladimíra Jandy, profesora Karla Lewita a profesora Pavla Koláře, od kterých se učila nejen umění fyzioterapie, ale také být dobrým člověkem, umět naslouchat, analyzovat a pochopit.

Od roku 2002 Martina vyučuje na 2. LF UK studenty fyzioterapie a všeobecného lékařství.

Martina absolvovala řadu odborných vzdělávacích kurzů ve fyzioterapii a věnuje se širokému spektru pacientů od novorozených miminek až po seniory. V roce 2014, absolvovala svůj první intenzivní jógový výcvik v Austrálii a stala se mezinárodně certifikovaným učitelem jógy.  Od té doby v rámci své praxe integruje jógové techniky s manuální medicínou a pohybovou rehabilitací u většiny svých pacientů a skupinových cvičení.

V roce 2021 otevřela CENTRUM ZDRAVÍ VE SLANÉM. Dlouhodobou myšlenkou a přáním Martiny bylo pacientovi pomoci od akutních obtíží v rámci individuální terapie a následně mu poskytnout dobře vedené skupinové cvičení, které podpoří a rozvine jeho pohybové návyky a pacient se tak stane samostatný a nezávislý na terapeutovi, tzn. zdravý.

Martina i nadále úzce spolupracuje s prof. Pavlem Kolářem a je jí velkým potěšením sdílet své znalosti, dovednosti a radost z rehabilitace při výuce kurzů DNS po celém světě.

PS: je skvělá manželka, mimořádná matka tří báječných dětí, miluje našeho psa Máju a kocourka Denise.

Martina Ježková - lektorka Iyengar jógy, DNS, fyzioterapie

Martina Ježková

Fyzioterapeutka s dlouholetou praxí, lektorka jógy a DNS. Svoje znalosti předává na kurzech téměř po celém světě.

Kurzy a lekce
AnnaHrbatá, lektorka

Anna Hrbatá

Skvělá fyzioterapeutka s velkými zkušenostmi zejména v terapii miminek a malých dětí, věnuje se i problematice dospělých.

Kurzy a lekce
Kateřina Ježková - Centrum Generace Slaný

Kateřina Ježková

Fyzioterapeutka a lektorka DNS kurzů. Můžete si být jisti, že při terapii nebo při lekci Vám dá zaručeně "zabrat", ale úspěch se dostaví.

Kurzy a lekce
Lucie Pospíšilová

Lucie Pospíšilová

V životě se občas objeví nějaká bolest, která není na těle, ale na duši. A pokud to chcete řešit, tak Lucka Vám může pomoci, abyste opět měli v životě radost.

Kurzy a lekce
Natálka Kursiková - lektorka Centrum Generace Slaný

Natália Kursikova

Těším se na Vás! Budete-li cvičit pravidelně a vědomě, bezpochyby Vás překvapí potenciál a možnosti Vašeho těla!

Kurzy a lekce
Hanka - lektorka studia Generace

Hana Jirásková Dutta

Slánská rodačka má studijní i životní zkušenosti přímo od zdroje - řadu let žila v Indii. Styl výuky Hanky je klidný a odpovídá tomu, jak se cvičí jóga "u zdroje".

Kurzy a lekce

Zuzana Gering Therová

Fyzioterapeutka a lektorka DNS kurzů. Můžete si být jisti, že při terapii nebo při lekci Vám dá zaručeně "zabrat", ale úspěch se dostaví.

Kurzy a lekce

Viktor Šauer

Certifikovaný lektor, který má dlouholeté zkušenosti s praxí hatha jógy a vinyasa jógy, v jeho lekcích si protáhnete a posílíte celé tělo v harmonii dechem.

Kurzy a lekce