+420 739 008 225 Menu

Elena Slavíková

Instruktorka Hatha jógy a hormonální jógy pro ženy

Rozvrh cvičení
Kontakt

T: 731 471 831
E: slavikova.elena@seznam.cz

S jógou jsem začínala někdy po roce 2003 u Olgy Jehlíkové v MŠ U Divadla. Potřeba dozvědět se o józe něco více pak vedla k tomu, že jsem v roce 2007 u Českého svazu jógy absolvovala školení II. stupně a pak pokračovala ve studiu jógy na FTVS UK. Veřejné lekce hatha jógy vedu od roku 2012. V květnu 2016 jsem v Berlíně absolvovala kurs Hormonální jógy podle Dinah Rodriguez a hned jsem začala hormonální jógu učit na Kladně i ve Slaném.

Další absolvované kursy a semináře: Jóga v rehabilitaci s Mgr. Martinou Ježkovou (Hlavice 2018 a 2019), Jóga pro seniory (FISAF 2019), Jóga pro děti (FISAF 2020), Aero jóga (Škola domu jógy 2020). V současnosti studuji školu Cestou jógy s Michaelou Svatou, zaměřenou zejména na vnitřní praxi jógy.

Hatha jóga: klidný, jemný způsob cvičení zaměřený na plné prožívání přítomného okamžiku. Lekce zahrnuje fyzické cvičení – asány, dechová cvičení – pránajamu i závěrečnou relaxaci.

Hormonální jóga pro ženy: dynamická sestava vytvořená autorkou konceptu Dinah Rodriguez. Cvičení napomáhá vyrovnat hormonální dysbalance, související například s menopauzou, nebo dlouhodobým užíváním antikoncepce. Sestava se osvědčila i při řešení problémů s otěhotněním. V kursu se zájemkyně naučí celou sestavu, cvičit pak mohou samy doma, nebo na opakovacích lekcích.

Aero jóga: atraktivní styl jógy s využitím závěsných hamak a popruhů. Můžete při ní posilovat, protahovat se, relaxovat nebo zkoušet téměř akrobatické kousky. Obtížnost lze nastavit podle zkušeností pokročilosti cvičícího. Hamaky mají variabilní polohy zavěšení, tak aby cvičení bylo vždy bezpečné.

Aktuální kurzy - Elena Slavíková

Jóga rodiče s dětmi

Pondělí 15:00
K
Jógové cvičení pro děti (od 3 let) a jejich (pra)rodiče.…

Hatha joga

Pondělí 19:00
O
Hatha jóga s Elen 17 lekcí (od 29. 1. do…