+420 739 008 225 Menu

Lymfoterapie

Manuální lymfoterapie při potížích: lymfedém, celulitida, poúrazové otoky. Lymfatické bandáže, lymfotaping, LTV při lymfedému.
Kontakt

Zuzana Gering Therová
T: 720 203 642
E: zuzther@gmail.com

Jde o léčbu lymfatického otoku – lymfedému, který je způsoben poruchou lymfatického systému, ať už primárně – vrozeně (nedostatečnost lymfatického systému), nebo sekundárně – získaně (stav po radiační léčbě, poúrazové a pooperační stavy, pozánětlivé a degenerativní stavy lymfatického systému a nemoci cév).
Manuální lymfodrenáž je současně technikou, která úspěšně ovlivňuje i stav celulitidy, pomáhá k prohloubení a urychlení regenerace po přetížení končetin například sportovními výkony, podporuje regeneraci organismu při stresu, podporuje i procesy při hubnutí.

Lymfoterapie.
K léčbě využívám dechové techniky k uvolnění hlubokého lymfatického systému, k uvolnění povrchového lymfatického systému techniky manuální lymfodrenáže a při potřebě i lymfatické bandáže, cvičení v bandáži. V současnosti neposkytuji přístrojovou lymfodrenáž.

S kým budete cvičit?

Zuzana Gering Therová

Fyzioterapeutka a lektorka DNS kurzů. Můžete si být jisti, že při terapii nebo při lekci Vám dá zaručeně "zabrat", ale úspěch se dostaví.

Moje kurzy